Opinie uczestników

Wyszukiwana fraza: Budowanie nowoczesnych aplikacji w oparciu o AngularJS
Znaleziono 16 opinii

Angular

W szkoleniu podobało mi się tempo prowadzenia szkolenia i sposób przekazywania wiedzy przez trenera.

Angular

Bardzo dobre przekazanie wiedzy uczestnikom, nawet dla osób niebędących w pełni programistami.

Angular

Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, przekazanie informacji dotyczących możliwych do użycia technologii w ramach tematyki zajęć.

Angular

Materiał i jego przedstawienie było najwyższej klasy, wiele ciekawych przykładów, szczególnie ostatniego dnia. Nie sądziłem, że po 3 dniach będę w stanie stworzyć podstawową aplikację i że tak szybko zapamiętam nowe informacje.

Angular

Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego, prezentacja tematu, prowadzący nie przedstawiał gotowych rozwiązań do przepisania, ale wymagał od uczestników myślenia.

Angular

Prowadzący był bardzo dobrze merytorycznie przygotowany do szkolenia i przekazywał wiedzę w przystępny sposób. Tematy poruszane na szkoleniu pokrywają się z najnowszymi trendami programowania w JavaScript, co za tym idzie szkolenie było bardzo przydatne.

Angular

Prowadzący był świetny! Dobrze przygotowany i posiadający ogromną widzę.

Angular

Szkolenie miało formę praktyczną, dzięki temu można było się dużo nauczyć samemu pisząc kod. Wiedza była przekazywana w dobrym tempie, w jasny i przejrzysty sposób.

Angular

Podobało mi się praktyczne podejście i elastyczność trenera.

Angular

Zdobyliśmy mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji oraz dużo praktycznej wiedzy. Jedno z lepszych szkoleń na jakich byłem.