Opinie uczestników

Znaleziono 462 opinii

Tworzenie aplikacji WPF MVVM

Nacisk na aktywny udział uczestników szkolenia w projekcie prezentującym technologie będącą jego tematem. Wyjaśnienie na przykładzie, otwarta dyskusja, pytania, dochodzenie do rozwiązań napotkanych problemów. Prowadzący szkolenie to profesjonalista, o wielkiej wiedzy, no i dużym doświadczeniu zawodowym. Jestem zaskoczony, że udało się to zrobić online.

Wykraczając poza relacyjne bazy danych: Neo4j

Bardzo duże zaangażowanie osoby prowadzącej szkolenie. Szkoleniowiec dodatkowo jest bardzo elastyczny co do tematów o których osoby biorące udział w szkoleniu chcą poszerzyć wiedzę. Oby jak najwięcej takich osób.

Usługi sieciowe REST API w technologii Spring

Najlepsze szkolenie w jakim ostatnio brałem udział, a byłem na kilku. Pomocne, bez zbędnego gadania, same konkrety... Wyniosłem z tego nowe spojrzenie na projekt w którym jestem i nowe pomysły.

Programowanie sieciowe TCP/IP w języku C

Trener ma bardzo dużą wiedzę w temacie, dostosował szkolenie do naszych potrzeb i bardzo dokładnie potrafił wytłumaczyć problem. Świetne przykłady, świetne zadania, jest z lepszych trenerów jakich ostatnio miałem!!!!

Podstawy programowania w Pythonie

Prosty sposób tłumaczenia i wyjaśniania niezrozumiałych rzeczy, prowadzący chętnie dzielił się wiedzą i narzędziami pomocnymi do tworzenia kodu. umiejętność i wiedza pozwalająca rozwiązać problemy stworzone na zajęciach

Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js

Podobała mi się otwartość na modyfikację planu szkolenia pod nasze potrzeby, oraz dokładne tłumaczenie tematów które nie były jasne.

Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js

Szkoleniowiec nie ustąpił, gdy ktoś czegoś nie rozumiał i starał się tej osobie wytłumaczyć w bardziej zrozumiały sposób.

Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js

Wysoki poziom wiedzy prowadzącego, miła atmosfera, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, możliwość zadawania wielu pytań, wykraczających poza zakres szkolenia.

Programowanie w C# 7.0 z Visual Studio 2019

Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone. Zakres wiedzy i co ważniejsze sposób jej przekazywania przez prowadzącego bardzo dobra.

PhoneGap/Cordova w praktyce

Właściwie to całe szkolenie było idealnie przygotowane pod kątem zarówno merytorycznym jak i estetycznym, a aplikacje tworzone w ramach kursu oferowały naukę wszystkich najważniejszych rzeczy dotyczących Cordovy.