Opinie uczestników

Znaleziono 459 opinii

Programowanie sieciowe TCP/IP w języku C

Trener ma bardzo dużą wiedzę w temacie, dostosował szkolenie do naszych potrzeb i bardzo dokładnie potrafił wytłumaczyć problem. Świetne przykłady, świetne zadania, jest z lepszych trenerów jakich ostatnio miałem!!!!

Podstawy programowania w Pythonie

Prosty sposób tłumaczenia i wyjaśniania niezrozumiałych rzeczy, prowadzący chętnie dzielił się wiedzą i narzędziami pomocnymi do tworzenia kodu. umiejętność i wiedza pozwalająca rozwiązać problemy stworzone na zajęciach

Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js

Podobała mi się otwartość na modyfikację planu szkolenia pod nasze potrzeby, oraz dokładne tłumaczenie tematów które nie były jasne.

Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js

Szkoleniowiec nie ustąpił, gdy ktoś czegoś nie rozumiał i starał się tej osobie wytłumaczyć w bardziej zrozumiały sposób.

Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js

Wysoki poziom wiedzy prowadzącego, miła atmosfera, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, możliwość zadawania wielu pytań, wykraczających poza zakres szkolenia.

Programowanie w C# 7.0 z Visual Studio 2019

Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone. Zakres wiedzy i co ważniejsze sposób jej przekazywania przez prowadzącego bardzo dobra.

PhoneGap/Cordova w praktyce

Właściwie to całe szkolenie było idealnie przygotowane pod kątem zarówno merytorycznym jak i estetycznym, a aplikacje tworzone w ramach kursu oferowały naukę wszystkich najważniejszych rzeczy dotyczących Cordovy.

Budowanie aplikacji w oparciu o Angular

Materiał i jego przedstawienie było najwyższej klasy, wiele ciekawych przykładów, szczególnie ostatniego dnia. Nie sądziłem, że po 3 dniach będę w stanie stworzyć podstawową aplikację i że tak szybko zapamiętam nowe informacje.

Budowanie aplikacji w oparciu o Angular

Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego, prezentacja tematu, prowadzący nie przedstawiał gotowych rozwiązań do przepisania, ale wymagał od uczestników myślenia.

Budowanie aplikacji w oparciu o Angular

Prowadzący był bardzo dobrze merytorycznie przygotowany do szkolenia i przekazywał wiedzę w przystępny sposób. Tematy poruszane na szkoleniu pokrywają się z najnowszymi trendami programowania w JavaScript, co za tym idzie szkolenie było bardzo przydatne.