Opinie uczestników

Znaleziono 260 opinii

Wykraczając poza relacyjne bazy danych: Neo4j

Prowadzący jest praktykiem, wie o czym mówi, szybko rozwiązuje problemy, które powstają w trakcie zajęć. Obszerny materiał w przystępnej formie, mnóstwo ćwiczeń i przykładów.

Bezpieczeństwo Aplikacji Webowych

W szkoleniu podobała mi się część praktyczna, zastosowanie dostępnych narzędzi w kali linux do ogólnego przechwytu danych, ich modyfikacji i pozyskiwanie danych z aplikacji/serwisu

Angular

Bardzo dobre przekazanie wiedzy uczestnikom, nawet dla osób niebędących w pełni programistami.

Angular

Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, przekazanie informacji dotyczących możliwych do użycia technologii w ramach tematyki zajęć.

Tworzenie mikro-usług w .NET 6

Kolejne moje szkolenie w Vavatech prowadzone przez Pana Marcina Suleckiego, jak zwykle profesjonalnie fachowo i rzeczowo. Nie ukrywam, że przy wyborze szkolenia decydujące była dla mnie osoba prowadząca. Pan Marcin posiada bardzo dużą wiedzę, którą umie i chce się dzielić, reaguje na potrzeby grupy i na bieżąco dostosowuje szkolenie trzymając się jednocześnie agendy. Sposób prowadzenia też bardzo mi odpowiadał, praktyczne programowanie działający projekt a nie jakieś suche teorie.

Tworzenie mikro-usług w .NET 6

Poruszane tematy zahaczyły o inne ciekawe wątki, które można zastosować do swoich projektów.

Tworzenie mikro-usług w .NET 6

Podobało mi się podejście praktyczne oraz chęć wykonywania ćwiczeń przez trenera.

Tworzenie mikro-usług w .NET 6

Bardzo dużo przydatnej wiedzy praktycznej, a nie czysto teoretycznej. Otwartość na dyskusję i tematy poruszane na szkoleniu.

Programowanie generyczne i metaprogramowanie w języku C++

Duża interaktywność, prowadzący na bieżąco prowadził dyskusję i odpowiadał na pytania, podpierał się przy tym praktycznymi przykładami pisanymi na bieżąco.

Tworzenie rozwiązań z REDIS 7.0

Szkolenie, było OK, dzięki niemu zrozumiałem składnię i wymagane struktury, dzięki temu będę mógł lepiej rozwiązywać problemy z tym narzędziem (REDIS)